Telefon
+48 518 972 023
+48 604 955 223

Lokalizacja 
ul. Wapiennicza 5
46-050 Tarnów Opolski

Sukcesy 2017/2018

 

2017/2018

 

Opolski Festiwal Tańca w Opolu
I miejsce - Mini formacja Hałas Dance Seniorzy - show dance 16+
I miejsce - Mini formacja Hałas Dance Seniorzy - jazz dance 16+
Letni Festiwal Piotra Galińskiego w Wiśle

III Taneczne Mistrzostwa Opolszczyzny CZASEM ZAKRĘCENI 2018

I miejsce Hałas Mini 3 - disco dance passion dance 11- "Pierwszy dzwonek"
II miejsce Hałas Mini 2 -  show dance dzieci 7- "Smerfow świat"
III miejsce Hałas Mini 3 - show dance dzieci 7- "Na plaży"
II miejsce Hałas Mini 1 - show dance passion dance 11-  "Nowe przygody Pipi"
II miejsce Hałas Dance Juniorzy - disco dance passion dance 12-15
II miejsce Hałas Dance Juniorzy - show dance "Między dobrem a złem jest ogród ..."
II miejsce Hałas Dorośli 31+ - show dance
II miejsce mini formacja Hałas 1 -  jazz dance 16+
I miejsce mini formacja Hałas 1 - show dance 16+
I miejsce Helena Mika - disco dance 11-
II miejsce Hanna Wesołowska - disco dance 11-
I miejsce Katarzyna Pancerz - disco dance 12-15
II miejsce Wiktoria Habdas - disco dance 12-15
III miejsce Maja Mateja - disco dance 12-15
IV miejsce Paulina Patoła - disco dance 16+
I miejsce Katarzyna Pancerz - jazz dance hobby dance 12-15
II miejsce Julia Włochowicz - jazz dance hobby dance12-15
Wyróżnienie Alicja Wzorek - modern hobby dance 12-15 
I miejsce Szymon Serafin - hip hop 12-15
 
 
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle w Moszczenicy
I miejsce Julia Włochowicz - jazz 12-13
IX miejsce Dominika Morzyk - jazz 12-13
I miejsce Katarzyna Pancerz - jazz 14-15
III miejsce Wiktoria Mielczarek - modern 16+
IV miejsce Wiktoria Klimek - jazz 16+

VI miejsce Natalia Klimek - jazz 12-13
II Letni Festiwal Tańca w Brzegu Dolnym
I miejsce HAŁAS DANCE JUNIORZY "Baby" - disco 12-15
I miejsce HAŁAS DANCE JUNIORZY "Ptaki" - show 12-15
I miejsce Hałas Mini 1 "Nowe przygody Pipi" - show do lat 11
I miejsce Hałas Mini 3 za "Pierwszy dzwonek" - disco do lat 11
I miejsce Hania Wesołowska i Helena Mika, disco do lat 11
I miejsce Katarzyna Pancerz, disco 12-15
II miejsce Maja Mateja, disco 12-15
III miejsce Wiktoria Habdas, disco 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz - jazz juniorów
II miejsce Wiktoria Mielczarek, Paulina Patoła, Alicja Wzorek - jazz juniorów
III miejsce Dominika Morzyk, Julia Włochowicz
I miejsce Szymon Serafin Street Dance
 V Wojewódzki Konkurs Taneczny Przedszkolaków "Balerina 2018" w Kluczborku
I miejsce - Hałas Mini 2 - widowisko taneczne "Smerfów świat"
I miejsce i Puchar Burmistrza Kluczborka - Hałas Mini 4 - inscenizacja taneczna "Na plaży"

Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego "VIVERSO 2018" w Rybniku
Disco Dance
I miejsce Paulina Patola z Nakła - kat 16+
III miejsce Wiktoria Gebauer z Miedziany - kat. 9-11
IV miejsce Hanna Wesołowska z Dębskiej Kuźni - kat. 9-11
III miejsce Maja Mateja i Katarzyna Pancerz - kat. 12-15
V miejsce Wiktoria Habdas z Nakła - kat 12-15

Jazz Dance
III miejsce Julia Włochowicz z Kamionka - kat. 12-13
IV miejsce Wiktoria Klimek z Suchego Boru - kat. 16+
V miejsce Natalia Klimek z Suchego Boru - kat. 12-13​

Modern
II miejsce Wiktoria Mielczarek z Dębskiej Kuźni - kat. 16+
III miejsce Alicja Wzorek z Walidróg - kat. 12-13


II Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego "SCHOOL DANCE 2018" w Pawłowicach
I miejsce Hałas Mini 3 z Chrząstowic - "Pierwszy dzwonek" Disco Dance do lat 11
I miejsce Hałas Dance Juniorzy z Tarnowa Opolskiego - "Ptaki" Show Dance 12-15
I miejsce Hałas Dance Juniorzy z Tarnowa Opolskiego - "Baby" Disco Dance 12-15
I miejsce Hałas Dance Seniorzy z Tarnowa Opolskiego  - "ZK 666" Show Dance 16+



Otwarte Taneczne Grand Prix Polski  "Kotwice 2018"
I miejsce HAŁAS DANCE JUNIORZY "Baby" - disco 12-15
I miejsce Hałas Mini 1 "Nowe przygody Pipi" - show do lat 11
II miejsce Hałas Mini 3 za "Pierwszy dzwonek" - disco do lat 11

 

XXIII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Tańcowadła”
I miejsce - Hałas Mini 4 z Chrząstowic „Na plaży” - Show Dance do lat 11
II miejsce - Hałas Mini 3 z Chrząstowic „Pierwszy dzwonek” - Disco Dance do lat 11


KM IDO Show Dance, Belly Dance/Oriental Kleszczów 2018
XI miejsce - HAŁAS DANCE JUNIORZY "Między dobrem a złem jest ogród..." - Show Dance 12-15


I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej

Disco Dance 9-11
I miejsce Wiktoria Gebauer
II miejsce Helena Mika
III miejsce Hanna Wesołowska

Disco Dance 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz
II miejsce Wiktoria Habdas
II miejsce Maja Mateja

Disco Dance 16+
I miejsce Paulina Patoła

Modern 16+
I miejsce Wiktoria Mielczarek

Modern 12-15
VI miejsce Alicja Wzorek

Jazz Dance 12-15
V miejsce Katarzyna Pancerz
VI miejsce Julia Włochowicz z Kamionka
III miejsce - HAŁAS DANCE JUNIORZY "Między dobrem a złem jest ogród..." - Show Dance 12-15


Międzynarodowy Turnieju Tańca Freestyle Dance Nysa 2018
II miejsce - Hałas Dance Juniorzy - „Między dobrem a złem jest ogród…”
III miejsce - Hałas mini 1 „Nowe przygody Pipi” - Show Dance do lat 11
III miejsce - Hałas Mini 2 „Smerfów świat” - Show Dance dzieci początkujące
III miejsce - Hałas Mini 3 „Pierwszy dzwonek” - Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce solo Disco Dance - Maja Mateja
VI miejsce solo PAI - Wiktoria Mielczarek



Disco Dance 9-11
II miejsce Wiktoria Gebauer
III miejsce Helena Mika
IV miejsce Hanna Wesołowska

Jazz Dance 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz
V miejsce Natalia Klimek
VI miejsce Julia Włochowicz
VII miejsce Dominika Morzyk

Jazz Dance 16+
II miejsce Wiktoria Klimek

Modern 12-15
II miejsce Alicja Wzorek

Modern 16+
I miejsce Wiktoria Mielczarek


V Krapkowickie Zderzenia Taneczne
I miejsce - Hałas Dance Juniorzy „Baby” Disco Dance 12-15
III miejsce - HAŁAS Formacja Jazz Dance
III miejsce - Hałas Dance Juniorzy „Ptaki” Show Dance 12–15