Telefon
+48 518 972 023
+48 604 955 223

Lokalizacja 
ul. Wapiennicza 5
46-050 Tarnów Opolski

 

Sukcesy

 2018/2019

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec” w Jelczu- Laskowicach
Formacje:
I miejsce - Hałas Mini 1 - Disco Dance 11-
I miejsce - Hałas Juniorzy – „Przepowiednia”- Show Dance 12-15
II miejsce - Hałas Juniorzy - Disco Dance
I miejsce - Hałas 1 – „Między dobrem a złem jest ogród…”- Mini Formacja Show Dance 16+
Prezentacje indywidualne:
II miejsce- Julia Włochowicz - Disco Dance solo 12-15
I miejsce- Wiktoria Mielczarek – Modern solo 16+
 
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance „Nysa 2019”
Formacje:
III miejsce- Hałas Dance Juniorzy- „Przepowiednia”- Show Dance
V miejsce- Hałas Dance Juniorzy- Disco dance 12-15
V miejsce- Hałas Mini 1- Disco Dance 11-
Prezentacje indywidualne:
II miejsce- Wiktoria Mielczarek- Performing Art Improvisation 16+
 
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego TOP w Oleśnicy
Formacje:
I miejsce- Hałas Mini 1- Disco Dance 11-
I miejsce- Hałas 2- Disco Dance 12-15
I miejsce- Hałas 2- „Przepowiednia”- Show Dance 12-15
 
Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Wałbrzychu
Prezentacje indywidualne:
I miejsce- Wiktoria Mielczarek- Modern solo 16+
I miejsce- Dominika Morzyk- Modern solo 14-15 lat
V miejsce- Alicja Wzorek- Modern solo 12-13 lat
I miejsce- Natalia Łach- Jazz Dance solo 12-15
I miejsc- Julia Włochowicz- Jazz Dance solo 12-15
I miejsce- Wiktoria Habdas- Jazz Dance solo 16+
II miejsce- Wiktoria Mielczarek- Jazz Dance 16+
IV miejsce- Małgorzata Komandzik- Jazz Dance 12-15
I miejsce- Hanna Wesołowska- Disco Dance solo 11-
II miejsce- Helena Mika- Disco Dance solo 11-
II miejsce- Wiktoria Gebauer- Disco Dance solo 11-
I miejsce- Natalia Łach- Disco Dance solo 12-15
II miejsce- Julia Włochowicz- Disco Dance solo 12-15
III miejsce- Wiktoria Habdas- Disco Dance solo 16+
 
Festiwal Formacji i Mini Formacji „Trendy 2019” w Borowej
Formacje:
I miejsce – Hałas Mini 2- „W poszukiwaniu skarbu”- Show Dance 8-
II miejsce – Hałas Mini 1- Disco Dance 11-
II miejsce – Hałas Mini 1– Mini Formacja Show Dance 11-
 
Turniej Tańca Nowoczesnego w Środzie Śląskiej
Prezentacje indywidualne:
I miejsce- Natalia Łach- Disco Dance solo 12-15
I miejsce- Julia Włochowicz- Disco Dance solo 12-15
III miejsce- Wiktoria Habdas- Disco Dance solo 16+
I miejsce- Wiktoria Mielczarek- Modern solo 16+
VI miejsce- Alicja Wzorek- Modern solo 12-15
VI miejsce- Dominika Morzyk- Modern solo 12-15
I miejsce-Wiktoria Habdas- Jazz Dance solo 16+
II miejsce- Wiktoria Mielczarek- Jazz Dance solo 16+
III miejsce- Natalia Łach- Jazz Dance solo 12-15
III miejsce- Julia Włochowicz- Jazz Dance solo 12-15
IV miejsce- Małgorzata Komandzik- Jazz Dance solo 12-15
 
Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Tańcowadła 2019” w Ozimku
Formacje:
II miejsce- Hałas Mini 3+4- „Idziemy do ZOO”- show dance 8-
 
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle Move It w Moszczenicy
Prezentacje indywidualne:
I miejsce- Julia Włochowicz- Disco Dance solo 14-15, kl. D
II miejsce- Julia Włochowicz- Jazz Dance solo 14-15, kl. C
III miejsce- Natalia Łach- Jazz Dance solo 14-15, kl. C
V miejsce- Natalia Łach- Disco Dance solo 14-15, kl. D
I miejsce- Wiktoria Mielczarek- Improwizacja 16+
I miejsce- Wiktoria Mielczarek- Modern Dance solo 16+, kl. C
II miejsce- Wiktoria Mielczarek- Jazz Dance solo 16+, kl. D
II miejsce- Małgorzata Komandzik Jazz Dance solo 14-15, kl. E
III miejsce- Wiktoria Gebauer- Disco Dance solo 11 - kl. D
VI miejsce- Dominika Morzyk- Modern Dance solo 14-15 kl. E
IV miejsce- Alicja Wzorek- Modern Dance solo 12-13 kl. D
 
IV Taneczne Mistrzostwa Województwa Opolskiego „Czasem Zakręceni 2019” w Chrząstowicach
Formacje:
II miejsce- Hałas Dance Juniorzy- disco dance hobby dance 12-15
II miejsce- Hałas Dance Juniorzy- „Przepowiednia”- show dance passion dance 12-15
III miejsce- Hałas Mini 4- „Idziemy do ZOO”- show dance hobby dance 11-
I miejsce- Hałas Mini 2- „W poszukiwaniu skarbu”- inne formy tańca 7-
I miejsce- Harmony Dance- „Między dobrem a złem jest ogród…”- inne formy tańca mini formacje 16+
Prezentacje indywidualne:
I miejsce- Julia Włochowicz- disco dance freestyle solo 12-15
II miejsce- Natalia Łach- disco dance freestyle solo 12-15
I miejsce- Natalia Łach- jazz dance hobby dance solo 12-15
II miejsce- Julia Włochowicz- jazz dance hobby dance solo 12-15
III miejsce- Małgorzata Komandzik- jazz dance hobby dance solo 12-15
I miejsce- Wiktoria Mielczarek- jazz dance hobby dance solo 16+
III miejsce- Alicja Wzorek- modern hobby dance 12-15
V miejsce- Dominika Morzyk- modern hobby dance 12-15
III miejsce- Wiktoria Mielczarek- modern dance solo 16+
Duety:
V miejsce- Dominika Morzyk i Alicja Wzorek- modern dance duety 12-15
 
XII Letni Festiwal Piotra Galińskiego w Wiśle
Grand Prix Festiwalu - Hałas Dance Juniorzy- „Chłopiec wśród wilków”- Show Dance 12-15

 

2017/2018

Letni Festiwal Piotra Galińskiego w Wiśle
Grand Prix – Hałas Dance Juniorzy “BABY” – disco dance
II miejsce – Hałas Dance Juniorzy "Między dobrem a złem jest ogród..." – show dance
 
III Taneczne Mistrzostwa Opolszczyzny CZASEM ZAKRĘCENI 2018
I miejsce Hałas Mini 3 - disco dance passion dance 11- "Pierwszy dzwonek"
II miejsce Hałas Mini 2 -  show dance dzieci 7- "Smerfow świat"
III miejsce Hałas Mini 3 - show dance dzieci 7- "Na plaży"
II miejsce Hałas Mini 1 - show dance passion dance 11-  "Nowe przygody Pipi"
II miejsce Hałas Dance Juniorzy - disco dance passion dance 12-15
II miejsce Hałas Dance Juniorzy - show dance "Między dobrem a złem jest ogród ..."
II miejsce Hałas Dorośli 31+ - show dance
II miejsce mini formacja Hałas 1 -  jazz dance 16+
I miejsce mini formacja Hałas 1 - show dance 16+
I miejsce Helena Mika - disco dance 11-
II miejsce Hanna Wesołowska - disco dance 11-
I miejsce Katarzyna Pancerz - disco dance 12-15
II miejsce Wiktoria Habdas - disco dance 12-15
III miejsce Maja Mateja - disco dance 12-15
IV miejsce Paulina Patoła - disco dance 16+
I miejsce Katarzyna Pancerz - jazz dance hobby dance 12-15
II miejsce Julia Włochowicz - jazz dance hobby dance12-15
Wyróżnienie Alicja Wzorek - modern hobby dance 12-15
I miejsce Szymon Serafin - hip hop 12-15
 
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle w Moszczenicy
I miejsce Julia Włochowicz - jazz 12-13
VI miejsce Natalia Klimek - jazz 12-13
IX miejsce Dominika Morzyk - jazz 12-13
I miejsce Katarzyna Pancerz - jazz 14-15
III miejsce Wiktoria Mielczarek - modern 16+
IV miejsce Wiktoria Klimek - jazz 16+
 
II Letni Festiwal Tańca w Brzegu Dolnym
I miejsce HAŁAS DANCE JUNIORZY "Baby" - disco 12-15
I miejsce HAŁAS DANCE JUNIORZY "Ptaki" - show 12-15
I miejsce Hałas Mini 1 "Nowe przygody Pipi" - show do lat 11
I miejsce Hałas Mini 3 za "Pierwszy dzwonek" - disco do lat 11
I miejsce Hania Wesołowska i Helena Mika, disco do lat 11
I miejsce Katarzyna Pancerz, disco 12-15
II miejsce Maja Mateja, disco 12-15
III miejsce Wiktoria Habdas, disco 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz - jazz juniorów
II miejsce Wiktoria Mielczarek, Paulina Patoła, Alicja Wzorek - jazz juniorów
III miejsce Dominika Morzyk, Julia Włochowicz
I miejsce Szymon Serafin Street Dance
 
 V Wojewódzki Konkurs Taneczny Przedszkolaków "Balerina 2018" w Kluczborku
I miejsce - Hałas Mini 2 - widowisko taneczne "Smerfów świat"
I miejsce i Puchar Burmistrza Kluczborka - Hałas Mini 4 - inscenizacja taneczna "Na plaży"

Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego "VIVERSO 2018" w Rybniku
Disco Dance
I miejsce Paulina Patola z Nakła - kat 16+
III miejsce Wiktoria Gebauer z Miedziany - kat. 9-11
IV miejsce Hanna Wesołowska z Dębskiej Kuźni - kat. 9-11
III miejsce Maja Mateja i Katarzyna Pancerz - kat. 12-15
V miejsce Wiktoria Habdas z Nakła - kat 12-15

Jazz Dance
III miejsce Julia Włochowicz z Kamionka - kat. 12-13
IV miejsce Wiktoria Klimek z Suchego Boru - kat. 16+
V miejsce Natalia Klimek z Suchego Boru - kat. 12-13​

Modern
II miejsce Wiktoria Mielczarek z Dębskiej Kuźni - kat. 16+
III miejsce Alicja Wzorek z Walidróg - kat. 12-13

II Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego "SCHOOL DANCE 2018" w Pawłowicach
I miejsce Hałas Mini 3 z Chrząstowic - "Pierwszy dzwonek" Disco Dance do lat 11
I miejsce Hałas Dance Juniorzy z Tarnowa Opolskiego - "Ptaki" Show Dance 12-15
I miejsce Hałas Dance Juniorzy z Tarnowa Opolskiego - "Baby" Disco Dance 12-15
I miejsce Hałas Dance Seniorzy z Tarnowa Opolskiego  - "ZK 666" Show Dance 16+


XXIII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Tańcowadła”
I miejsce - Hałas Mini 4 z Chrząstowic „Na plaży” - Show Dance do lat 11
II miejsce - Hałas Mini 3 z Chrząstowic „Pierwszy dzwonek” - Disco Dance do lat 11

KM IDO Show Dance, Belly Dance/Oriental Kleszczów 2018
XI miejsce - HAŁAS DANCE JUNIORZY "Między dobrem a złem jest ogród..." - Show Dance 12-15

I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej
Disco Dance 9-11
I miejsce Wiktoria Gebauer
II miejsce Helena Mika
III miejsce Hanna Wesołowska

Disco Dance 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz
II miejsce Wiktoria Habdas
II miejsce Maja Mateja

Disco Dance 16+
I miejsce Paulina Patoła

Modern 16+
I miejsce Wiktoria Mielczarek

Modern 12-15
VI miejsce Alicja Wzorek

Jazz Dance 12-15
V miejsce Katarzyna Pancerz
VI miejsce Julia Włochowicz z Kamionka
III miejsce - HAŁAS DANCE JUNIORZY "Między dobrem a złem jest ogród..." - Show Dance 12-15

Międzynarodowy Turnieju Tańca Freestyle Dance Nysa 2018
II miejsce - Hałas Dance Juniorzy - „Między dobrem a złem jest ogród…”
III miejsce - Hałas mini 1 „Nowe przygody Pipi” - Show Dance do lat 11
III miejsce - Hałas Mini 2 „Smerfów świat” - Show Dance dzieci początkujące
III miejsce - Hałas Mini 3 „Pierwszy dzwonek” - Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce solo Disco Dance - Maja Mateja
VI miejsce solo PAI - Wiktoria Mielczarek

VI Ogólnopolski Turniej Freestyle Dance w Jaworze
Disco Dance 12-15
I miejsce Maja Mateja
I miejsce Katarzyna Pancerz

Disco Dance 9-11
II miejsce Wiktoria Gebauer
III miejsce Helena Mika
IV miejsce Hanna Wesołowska

Jazz Dance 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz
V miejsce Natalia Klimek
VI miejsce Julia Włochowicz
VII miejsce Dominika Morzyk

Jazz Dance 16+
II miejsce Wiktoria Klimek

Modern 12-15
II miejsce Alicja Wzorek

Modern 16+
I miejsce Wiktoria Mielczarek

V Krapkowickie Zderzenia Taneczne
I miejsce - Hałas Dance Juniorzy „Baby” Disco Dance 12-15
III miejsce - HAŁAS Formacja Jazz Dance
III miejsce - Hałas Dance Juniorzy „Ptaki” Show Dance 12–15

 

2016/2017

V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance „Jawor 2017”
I miejsce - Hałas 2 „Ptaki” - Show Dance 12-15
II miejsce - Hałas 2 - Disco Dance 2017, 12-15
I miejsce - Maja Mateja - Disco Dance - solo 14-15
I miejsce - Katarzyna Pancerz - Disco Dance - solo 12-13
I miejsce duet Disco Dance: Wiktoria Gebauer, Emilia Fornol
I miejsce duet Disco Dance: Milena Cygan, Kamila Pancerz
I miejsce - Paulina Patoła - Disco Dance, 16+
I miejsce - Paulina Patoła - Jazz Dance, 16+
I miejsce duet Disco Dance - Maja Mateja, Katarzyna Pancerz, 12-15
II miejsce - Maja Mateja - Jazz Dance solo 14-15
II miejsce - Katarzyna Pancerz- Jazz Dance solo 12-13
II miejsce - Marta Suchanek – Modern solo 16+
III miejsce - Wiktoria Mielczarek - Modern solo 12-15
III miejsce - Marcelina Grobarek - Disco Dance solo 14-15
IV miejsce - Alicja Wzorek - Disco Dance solo 11-
V miejsce - Julia Mateja - Jazz Dance solo 14-15
V miejsce - Natalia Klimek - Jazz Dance solo 12-13
VI miejsce - Dominika Morzyk - Jazz Dance 12-13
VIII miejsce - Wiktoria Klimek - Jazz Dance 14-15

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance „Nysa 2017”
I miejsce - Hałas 2 - "Ptaki" – Show Dance 12-15
III miejsce - Hałas Mini 3 - "W ulu" – Disco Dance 2017
IV miejsce - Mini formacja Hm1 - Disco Dance 2017
V miejsce - Hałas 2 - Disco Dance 2017

Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Tańcowadła 2017” w Ozimku
Wyróżnienie - Hałas Mini 4 „Kto szybszy żółw, czy zając”, dzieci do lat 11
Wyróżnienie - Hałas Mini 2 „Pracowity dzień Elfa”, dzieci do lat 11
II miejsce - Hałas 2 „Ptaki” - show dance 12-15
II miejsce - Hałas 2 „Disco dance 2017” - 12-15
I miejsce – Hałas Mini 1 „Wyginam śmiało ciało” – disco dance do lat 11

II Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego „Viverso 2017” w Rybniku
II miejsce Hałas Dance Juniorzy „Ptaki” - Show Dance 12-15
II miejsce Hałas Mini 1 - mini formacja Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce Hałas Mini 1 - „Wyginam śmiało ciało” - Disco Dance do lat 11
I miejsce Katarzyna Pancerz - solo Disco Dance 12-13
I miejsce Maja Mateja - solo Disco Dance 14-15
I miejsce Paulina Patola - solo Disco Dance 16+
I miejsce - Katarzyna Pancerz oraz Maja Mateja - duet Disco Dance 12-15
II miejsce - Marcelina Grabarek - solo Disco Dance 12-15
I miejsce Katarzyna Pancerz - solo Jazz Dance 14-15
I miejsce Maja Mateja - solo Jazz Dance 12-13
VI miejsce Wiktoria Klimek - solo Jazz Dance 14-15
III miejsce Wiktoria Mielczarek – solo Modern 14-15

VI Otwarte Taneczne Grand Prix Polski „Kotwice 2017” w Brzegu
II miejsce - Hałas Mini 1 - mini formacja Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce - Hałas 3 - mini formacja Disco Dance, 12-15
III miejsce - Maja Mateja, Katarzyna Pancerz - duet Disco Dance 12-15
III miejsce - Emilia Fornol, Wiktoria Gebauer - duet Disco Dance, dzieci do lat 11
Wyróżnienie - Milena Cygan, Kamila Pancerz - duet Disco Dance, dzieci do lat 11
Wyróżnianie - Hałas Dance Juniorzy „Ptaki” Art Dance 12-15

IV Wojewódzki Przegląd Taneczny Przedszkolaków "Balerina 2017" w Kluczborku
Grand Prix i "Puchar Starosty Kluczborskiego" oraz I miejsce Hałas Mini 4 "Kto szybszy, żółw czy zając" - Inne formy tańca do lat 7
I miejsce - Hałas Mini 2 "Pracowity dzień Elfa" - Show Dance do lat 7

Ogólnopolski Festiwal Tańca „Comania 2017” w Nowej Rudzie
I miejsce Hałas Dance Juniorzy „Ptaki” - Show Dance 12-15
III miejsce Hałas 3 - mini formacja Disco Dance 12-15
III miejsce Hałas Dance Juniorzy „Disco Dunce 2017” 12-15
III miejsce Hałas Mini 1 „Wyginam śmiało ciało” - Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce Hałas Mini 1 - mini formacja Disco Dance, dzieci do lat

II Wojewódzki Turniej Tańca „Czasem Zakręcenie 2017” w Chrząstowicach
I miejsce - Hałas Mini 1 „Wyginam śmiało ciało” - Disco Dance do lat 11 - Passion Dance
I miejsce - Hałas Mini 3 „W ulu” - Disco Dance do lat 11 - Hobby Dance
I miejsce - Hałas Mini 2 „Pracowity dzień Elfa” - Show Dance do lat 7
II miejsce - Hałas 2 „Ptaki” - Show Dance 12-15 - Passion Dance 12-15
II miejsce - Hałas 2 Disco dance 2017 - Passion Dance 12-15
II miejsce - Hałas Mini 4 „Kto szybszy, żółw czy zając”

Prezentacje indywidualne "Czasem zakręceni 2017"
I miejsce - Emilia Fornol - solo Disco Dance 11-
I miejsce - Milena Cygan, Kamila Pancerz - duet Disco Dance 11-
I miejsce - Paulina Patoła - solo Disco Dance 16+
I miejsce - Szymon Serafin - solo Street Dance Show 11-
II miejsce - Emilia Fornol, Wiktoria Gebauer - duet Disco Dance 11-

II miejsce - Katarzyna Pancerz - solo Disco Dance 12-15
II miejsce - Magdalena Duda, Dominika Morzyk - duet Disco Dance 12-15
II miejsce - Julia Wrzeciono - solo Jazz Dance 11-
II miejsce - Katarzyna Pancerz - solo Jazz Dance 12-15
II miejsce - Wiktoria Mielczarek - solo Modern - 12-15
II miejsce - Paulina Patoła - solo Modern - 16+
III miejsce - Dominika Morzyk - solo Jazz Dance - 12-15
III miejsce - Maja Mateja, Katarzyna Pancerz - duet Disco Dance 12-15
III miejsce - Maja Mateja - solo Disco Dance 12-15
III miejsce - Alicja Wzorek - solo Show Dance 11-
IV miejsce - Natalia Klimek - solo Jazz Dance 12-15
V miejsce - Wiktoria Klimek, Maja Mateja - solo Jazz Dance 12-15
V miejsce - Wiktoria Gebauer - solo Show Dance 11-
Wyróżnienie - Paulina Patoła - solo Jazz Dance 16+

X Letni Festiwal Tańca Piotra Galińskiego w Wiśle
Wyróżnienie - Hałas Dance Juniorzy „Baby” - Disco Dance 12-15

 

 

2015/2016

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance "Nysa 2016"
III miejsce - Hałas 2 - "W przerwie...", kat. Disco Dance, juniorzy
V miejsce - Hałas 2 - mini formacja, kat. Disco Dance, juniorzy
V miejsce - Hałas Mini 1 - "Minionkowe Party", kat. Disco Dance, dzieci do lat 11

Ogólnopolski Turniej Tańca - World Dance Sosnowiec 2016
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Minionkowe Party", kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce - Hałas Mini 1 - mini formacja, kat. Disco Dance, dzieci do lat 11

VI Ogólnopolski Fetiwal Tańca "Comania 2016" w Nowej Rudzie
II miejsce - Hałas 1 - mini formacja, kat. Disco Dance, seniorzy
II miejsce - duet: Maja Mateja, Katarzyna Pancerz
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Minionkowe Party", kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce - Hałas 2 - "W przerwie...", kat. Disco Dance, młodzież 12-15

XXI Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
I miejsce - Hałas 2 - "W przerwie...", kat. Disco Dance, młodzież 12-15
I miejsce - Hałas 1 - "Odcienie kobiecości", kat. inscenizacja taneczna, seniorzy pow. lat 15
II miejsce - Hałas Mini 2 - "Choco Ko Ko" - kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11
Wyróżnienie - Hałas Mini 3 - "Sweet girls" - kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
Wyróżnienie - Hałas Mini 4 - "Szalone pingwinki" - kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11

VI Festiwal Tańca "Baw się razem z nami" w Kluczborku
II miejsce - Hałas 2 - mini formacja, kat. Disco Dance, młodzież 12-15
Wyróżnienie - Hałas Mini 2 - "Choco Ko Ko" - kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11

V Otwarte Taneczne Grand Prix Polski "Kotwice 2016" w Brzegu
I miejsce - Hałas 2 - "W przerwie..." - kat. Disco Dance, juniorzy
III miejsce - Hałas 2 - mini formacja - kat. Disco Dance, juniorzy
III miejsce - Hałas 1 - "Odcienie kobiecości" - kat. Show Dance, seniorzy
Wyróżnienie - duet: Maja Mateja, Katarzyna Pancerz
Wyróżnienie - Hałas Mini 1 - "Minionkowe Party", kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
Wyróżnienie - Hałas Mini 1 - mini formacja, kat. Disco Dance, dzieci do lat 11

I Wojewódzki Turniej Tańca "Czasem zakręceni"
I miejsce - Hałas 2 - "W przerwie..." - kat. Show Dance, juniorzy
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Mionionkowe party" - kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
I miejsce - Hałas Mini 2 - "Choco ko ko" - kat. Show Dance, dzieci do lat 7
II miejsce - Hałas Mini 3 - "Sweet girls" - kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
II miejsce - Hałas Mini 4 - "Szalone pingwinki" - kat. Show Dance, dzieci do lat 7

III Wojewódzki Przegląd Taneczny Przedszkolaków "Balerina 2016" w Kluczborku
Grand Prix i "Puchar Starosty Kluczborskiego" oraz I miejsce - Hałas Mini 2 "Choco ko ko"
I miejsce - Hałas Mini 4 - "Szalone pingwinki"
 
IV Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego "Roztańczony Popielów 2016"
II miejsce - Hałas 2 - "W przerwie..." - kat. Disco Dance, juniorzy
II miejsce - Hałas Mini 3 - "Sweet girls" - kat. Disco Dance, dzieci do lat 11
III miejsce - Mini Formacja Hałas 2 - kat. Disco Dance, juniorzy
Wyróżnienie - Hałas Mini 2 - "Choco ko ko" - kat. Show Dance, dzieci do lat 8
Wyróżnienie - Hałas Mini 3 - "Szalone pingwinki" - kat. Show Dance, dzieci do lat 8

 

 

2014/2015

Ogólnopolski Turniej Tańca - World Dance Sosnowiec 2015
II miejsce - Hałas 2 - "Monster High", kat. disco dance, pow. lat 15
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Armia", kat. disco dance, dzieci do lat 11

V Ogólnopolski Fetiwal Tańca "Comania 2015" w Nowej Rudzie
I miejsce - Hałas 2 - "Monster High", kat. disco dance, seniorzy
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Deszcz", kat. show dance, dzieci do lat 11
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Armia", kat. disco dance, dzieci do lat 11

XX Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
I miejsce - Hałas Mini 2 - "Świat lalek", kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11 - Promocje
I miejsce - Hałas 2 - "Rendez Vous", kat. hip hop, seniorzy - Promocje
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Armia" - kat. disco dance, dzieci do lat 11 - Finały
I miejsce - Hałas 2 - "Monster High" - kat. disco dance, seniorzy - Finały

Festiwal Tańca "Baw się razem z nami" w Kluczborku
III miejsce - Hałas Mini 2 - "Świat lalek", kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11

II Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym Trendy Dance Cup "Pawłowice 2015"
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Armia" - kat. disco dance, dzieci do lat  11
I miejsce - Hałas 2 - "Monster High", kat. disco dance, seniorzy

III Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec" w Oświęcimiu
II miejsce - Hałas 2 - "Monster High" - kat. disco dance, seniorzy

II Wojewódzki Przegląd Taneczny Przedszkolaków "Balerina 2015" w Kluczborku
Grand Prix oraz I miejsce - Hałas Mini 4 - "Pierwszy dzień w szkole" - kat. show dance, dzieci do lat 6

XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Hip - Hop w Gorzowie Śląskim
I miejsce - Hałas 2 - "Monster High" - kat. disco dance, pow. lat 15
II miejsce - Hałas Mini 3 - "Roztańczone ufoludki" - kat. disco dance, dzieci do lat 11

III Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego "Roztańczony Popielów 2015"
I miejsce - Hałas 2 - "Monster High" - kat. disco - dance, pow. lat 15
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Deszcz", kat. inne formy tańca, dzieci do lat 11
II miejsce - Hałas Mini 2 - "Świat lalek", kat. inne formy tańca, dzieci do lat 8
II miejsce - Hałas Mini 3 - "Roztańczone ufoludki", kat. disco - dance, dzieci do lat 11
II miejsce - Hałas 2 - "Rendez Vous", kat. hip - hop, kat. pow. lat 15

Festiwal Piosenki i Tańca "Kuźnia 2015" w Zawadzkim
I miejsce - duet: Maja Mateja, Katarzyna Pancerz
II miejsce - Hałas 1 - mini formacja, kat. disco - dance, seniorzy

 

 

2013/2014

Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle Dance "Nysa 2014"
I miejsce - Hałas Mini 2 - "Na morzu", kat. show dance, dzieci do lat 11
III miejsce - Hałas 2 - "Akademia Twardzieli", kat. disco - dance, pow. lat 15

Ogólnopolski Turniej Tańca - World Dance Sosnowiec 2014
II miejsce - Hałas 2 - "Akademia Twardzieli", kat. disco - dance, pow. lat 15
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Sabat", kat. disco - dance, dzieci do lat 11

Ogólnopolski Fetiwal Tańca "Comania 2014'" w Nowej Rudzie
I miejsce - Hałas 2 - "Akademia Twardzieli", kat. disco - dance, juniorzy
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Sabat", kat. show - dance, dzieci do lat 11
I miejsce - Hałas Mini 2 - "Na morzu", kat. show - dance, dzieci do lat 9
II miejsce - Hałas Mini 3 - "Obsługa samolotu", kat. disco - dance, dzieci do lat 9
III miejsce - Hałas 2 - "Wataha", kat. show - dance, juniorzy

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Dobrzeniu Wielkim
I miejsce - Hałas Mini 3 - "Obsługa samolotu", kat. disco - dance, dzieci do lat 11 - Promocje
II miejsce - Hałas Mini 2 - "Na morzu", kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11 - Promocje
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Rozbitkowie" - kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11 - Finały
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Sabat" - kat. disco - dance, dzieci do lat 11 - Finały
III miejsce - Hałas 2 - "Akademia Twardzieli" - kat. disco - dance, juniorzy - Finały
Wyróżnienie - Hałas 2 - "Wataha" - kat. inscenizacja taneczna, juniorzy - Finały

III Otwarte Taneczne Grand Prix Polski "Kotwice 2014" w Brzegu
III miejsce - Hałas 2 - "Wataha" - kat. show - dance - juniorzy

Wojewódzki Przegląd Taneczny Przedszkolaków "Balerina 2014 w Kluczborku
I miejsce - Hałas Mini 4 - "Szalone country" - kat. show dance, dzieci do lat 6

XII Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Hip - Hop w Gorzowie Śląskim
I miejsce - Hałas 2 - "Akademia Twardzieli" - kat. disco - dance, pow. lat 15

 

 

2012/2013

XI Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Kuźnia 2013" w Zawadzkim
Grand Prix Festiwalu - Hałas 1 - "Burleska" - kat. show dance pow. lat 13
I miejsce - Hałas 2 - disco - dance - pow. lat 13
I miejsce - Hałas 1 - kat. show dance - pow. lat 13
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Psoty Gargamela" - Mini Formacja, kat. do lat 11

XVIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
I miejsce - Hałas Mini 2 - "Zabawa z tamagotchi", kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11 - Promocje
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Leśne skrzaty" - kat. inscenizacja taneczna, dzieci do lat 11 - Finały
II miejsce - Hałas mini 3 - "Myszka Miki" - kat. miniatura taneczna, dzieci do lat 11 - Finały
III miejsce - Hałas 2 - disco - dance - juniorzy

Ogólnopolski Turniej Tańca - World Dance Sosnowiec 2013
II miejsce - Hałas 2 - disco dance - juniorzy
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Leśne skrzaty" - kat. inne formy tańca, dzieci do lat 11

Ogólnopolski Festiwal Tańca "Comania 2013" w Nowej Rudzie
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Leśne skrzaty" - kat. show dance, dzieci do lat 11
II miejsce - Hałas 2 - disco - dance - juniorzy

Ogólnopolska Gala Taneczna "Mix 2013" w Wodzisławiu Śląskim
IV miejsce - Hałas Mini 1 - "Leśne skrzaty" - kat. dzieci do lat 11

II Otwarte Taneczne Grand Prix Polski "Kotwice 2013" w Brzegu
II miejsce - Hałas 2 - disco - dance - juniorzy

 

 

2011/2012

Ogólnopolski Turniej Tańca World Dance 2012
II miejsce - Hałas 2 - "Po drugiej stronie lustra" - kat. Inne Formy Tańca, Juniorzy 12-15 lat

XVII Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
II miejsce - Hałas 2 - "Po drugiej stronie lustra" - kat. Inscenizacja Taneczna, Juniorzy 12-15 lat
III miejsce - Hałas Mini 1+2 - "Psoty Gargamela" - kat. Inscenizacja Taneczna, Dzieci do lat 11

X Jubileuszowe Ogólnopolskie Spotkania Taneczne "Zatańcz z nami" Częstochowa 2012
Wyróżnienie - Hałas Mini 1+2 - "Psoty Gargamela" - kat. Show Dance, Dzieci do lat 11

XII World Dance Week Mikołajki Poland 2012
IV miejsce - Hałas Mini 1 - "Psoty Gargamela" - kat. Street Dance Show, Mini Formacje, Dzieci do lat 11
V miejsce - Hałas 1 - kat. Street Dance Show, Mini Formacje, Seniorzy

 

 

2010/2011

III Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "Freestyle Dance" w Nysie
III miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - kat. show dance juniorów
IV miejsce - Hałas 2 - "Power Dance" - kat. disco dance juniorów
V miejsce - Hałas Mini Formacja - disco dance juniorów

World Dance - Sosnowiec 2011
I miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - kat. inne formy tańca juniorów
II miejsce - Hałas Mini Formacja - disco dance juniorów
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Kontrola bagażu" - kat. inne formy tańca, dzieci do lat 11
IV miejsce - "Power Dance" - kat. disco dance juniorów

XVI Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
II miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - kat. show dance juniorów
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Kontrola bagażu" - kat. disco dance dzieci do lat 11
Wyróżnienie - Mini 1 i 2 - "Między nami zwierzątkami" - kat. show dance dzieci do lat 11

X Wodzisławska Gala Taneczna "MIX 2011" we Wodzisławiu Śląski
IV miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - kat. show dance juniorów

X Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego we Włocławku
III miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - kat. inne formy tańca juniorów
III miejsce - Hałas 2 - "Power Dance" - kat. disco dance juniorów
IV miejsce Hałas Mini 1 - "Kontrola bagażu" - kat. disco dance do lat 11
IV miejsce Hałas Mini Formacja - disco dance juniorów

III Międzywojewódzkie Spotkania Taneczne "TOP" 2011 w Tarnowie Opolskim
Puchar Wójta Gminy - Hałas 2 - Power Dance - disco dance juniorów
I miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są I Będą" - kat. show dance juniorów
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Kontrola Bagażu" - kat. disco dance dzieci do lat 11
III miejsce - Hałas Mini 1 i 2 - "Między nami zwierzątkami" - kat. show dance dzieci do lat 11

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Disco i Hip-Hop w Gorzowie Śląskim
I miejsce - Hałas Mini Formacja - disco dance juniorów

Krajowe Mistrzostwa Street Dance Show w Twardogórze
V miejsce - Hałas Mini 1 - "Kontrola bagażu" - kat. street dance show dzieci do lat 11
VI miejsce - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - kat. street dance show juniorów

X Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Kuźnia 2011" w Zawadzkim
II miejsce - Hałas 1 - "Inne" - kat. show dance, pow. lat 16

XVIII Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle w Oleśnicy
III miejsce - Hałas 2 - "Power Dance" - kat. disco dance juniorów
Wyróżnienie - Hałas 2 - "Byli, Są i Będą" - ocena festiwalowa
III miejsce - Katarzyna Hruzik - solo - disco dance
IV miejsce - Mirela Hendel - solo - disco dance
V miejsce - Dominika Pacula - solo - disco dance
VIII miejsce - Sara Polaczek - solo - disco dance

 

 

2009/2010

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy widze słodyce to kwice" - disco - kat. do lat 11
II miejsce - Hałas 2 - "Gdy kota nie ma myszy harcują" - miniatura taneczna - kat. 12-15
III miejsce - Hałas 2 - "Jeden dzień z życia na Antarktydzie" - disco - kat. 12-15

Wodzisławska Ogólnopolska Gala Taneczna "Mix 2010"
II miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy widze słodyce to kwice" - disco - kat. do lat 11
I miejsce - Hałas 2 - "Jeden dzień z życia na Antarktydzie" - show - kat. 12-15

FLYing Dancemania - Poznań 2010
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy widze słodyce to kwice" - disco - do lat 11

Krajowe Mistrzostwa IDO 2010 w Street Dance Show - Tarnowo Podgórne
IV miejsce - Mini Formacja - juniorzy - "Zima"
VI miejsce - Formacja - juniorzy - "Jeden dzień z życia na Antarktydzie"

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca "Konin 2010"
Udział w finale - Hałas 2 - "Jeden dzień z życia na Antarktydzie"

Ogólnopolski Konkurs Taneczny w Gorzowie Śląskim
III miejsce - Hałas 1 - hip hop

Międzywojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Tarnowie Opolskim
Wyróżnienie - Hałas 1 - Tango

 

 

2008/2009

I Międzywojewódzkie Spotkania Taneczne "TOP" w Tarnowie Opolskim
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy kota niema myszy harcują" - show - kat. do lat 11

VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Hip - Hop w Gorzowie Śląskim
III miejsce - Hałas 2 - "Zima" - disco - kat. 12-15

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych w Ozimku
II miejsce - Hałas Mini 2 - "Imprezka z komarami" - show - kat. do lat 11
II miejsce - Hałas 2 - "Zima" - disco - kat. 12-15
II miejsce - Hałas 1 - "Deszczowa piosenka" - disco - kat. pow. lat 15

V Prezentacje Wojewódzkie "Baw się razem z nami" w Kluczborku
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy kota niema myszy harcują" - show - kat. do lat 12
II miejsce - Hałas 1 - "Deszczowa piosenka" - disco - pow. lat 12

Wodzisławska Ogólnopolska Gala Taneczna "Mix 2009"
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy kota niema myszy harcują" - show - kat. do lat 15
IV miejsce - Hałas 2 - "Zima" - disco - kat. do lat 15

IV Wiosenne Konfrontacje Taneczne " Dzierżoniów 2009
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy kota niema myszy harcują" - show - kat. do lat 12

Festiwal Zespołów Tanecznych "Magia Tańca" " Trzebnica 2009
I miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy kota niema myszy harcują" - show - kat. do lat 12
I miejsce - Hałas 1 - "Strzępy samotności" - show - pow. lat 15

VIII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Tańca "Kuźnia" w Zawadzkim
I miejsce - Hałas 2 - "Zima" - disco - kat. 12-15 lat
II miejsce - Hałas Mini 2 - "Imprezka z komarami" - show - kat. 7-9 lat
III miejsce - Hałas Mini 3 - "Wesołe pajacyki" - show - kat. 7-9 lat

IV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego "Wena 2009" w Olkuszu
I miejsce - Hałas 2 - "Zima" - disco - kat. 12-14 lat
III miejsce - Hałas Mini 1 - "Gdy kota nie ma myszy harcują" - show - do lat 11

9th World Dance Week - Mikołajki
VI miejsce - Monika Podwysocka, Katarzyna Kowol - Dance Show duos Adults
III miejsce - Mini Formacja Street Dance Show
VIII miejsce - Mini Formacja Dance Show

 

 

2007/2008

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych - Ozimek 2008

PROMOCJE:
II miejsce - Hałas Mini 2 "Wiosna"
II miejsce (kat. pow. lat 16) - Hałas Boys and Girls "Step up"
III miejsce (kat. 12-15) - Hałas 3

FINAŁY:
I miejsce - Hałas Mini 1 "Nie ufaj czarodziejkom"
III miejsce - Hałas 2 "Lato w Kołobrzegu"

Konkurs Taneczny w Kluczborku
III miejsce - Hałas 1 "Alter ego"

Ogólnopolska Gala Taneczna "Mix 2008" w Wodzisławiu Śląskim
III miejsce - Hałas Mini 1 "Nie ufaj czarodziejkom"

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego "Wena 2008" w Olkuszu
II miejsce - Hałas Mini 1 "Nie ufaj czarodziejkom"
II miejsce - Hałas 1 "Słodki pocałunek"

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca "Konin 2008"
Udział w finale - Hałas Mini 1 "Nie ufaj czarodziejkom"

Konkurs Taneczny w Gorzowie Śląskim
III miejsce - Hałas 1 (kat. pow. lat 15) "Słodki pocałunek"
IV miejsce - Hałas 2 (kat. 12-15) "Lato w Kołobrzegu"

Ogólnopolski Festiwal Młodzieży Szkolnej w Kielcach "Jodła 2008"
II miejsce - Hałas Mini 1 "Nie ufaj czarodziejkom"

 

 

2006/2007

Ogólnopolska Gala Taneczna "Mix 2007" w Wodzisławiu Śląskim
I miejsce - Hałas Produkcja "Pokój z zabawkami"

Ogólnopolski Festiwal Współczesnych Form Tańca i Projektów Tanecznych "Expression 2007"
I miejsce - Hałas Produkcja "Pokój z zabawkami"

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych - Ozimek 2007
I miejsce - Hałas Produkcja "Pokój z zabawkami"
II miejsce - Hałas Mini 2 "Bajka na dobranoc"
II miejsce - Hałas Mini 1 "Zadziorna Maja"
III miejsce - Hałas 1 "Czas na party"

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego "Wena 2007" w Olkuszu
II miejsce - Hałas Produkcja "Pokój z zabawkami"
II miejsce - Hałas Mini 1 "Zadziorna Maja"
II miejsce - Hałas 1 "Czas na party"

Wojewódzkim Konkursie Piosenki i Tańca "Kuźnia 2007" w Zawadzkim
I miejsce - Hałas Mini 2 "Bajka na dobranoc"
I miejsce - Hałas 2 "Trudne jest życie Idola"

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Gorzów 2007"
Wyróżnienie - Hałas Produkcja "Pokój z zabawkami"

Ogólnopolski Festiwal Młodzieży Szkolnej w Kielcach "Jodła 2007"
II miejsce - Hałas Mini 1 "Zadziorna Maja"
III miejsce - Hałas 1 "Czas na party"

 

 

2005/2006

Ogólnopolski Turniej Tańca Dyskotekowego w Opocznie
I miejsce - Hałas 2
I miejsce - Hałas Mini 1

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych Opolszczyzny w Ozimku
I miejsce - Hałas 2
II miejsce - Hałas Mini 1
III miejsce - Hałas 3 - Krośnica - kat. debiuty

Przegląd Zespołów Tanecznych w Bolesławcu
II miejsce - Hałas Mini 1
III miejsce - Hałas 2

Gala Taneczna w Wodzisławiu Śląskim
V miejsce - Hałas Mini 1

Międzynarodowy Turniej Tańca "FLEX DANCE SHOW 2006" Wrocław
III miejsce - Hałas 2

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie
Udział w finale - Hałas Mini 1

Wojewódzki Przegląd Piosenki i Tańca "Kuźnia" w Zawadzkim
II miejsce - Hałas Mini 2

XXXIII Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach
II miejsce - Hałas 2

 

 

2004/2005

Wyróżnienie - Gala Taneczna w Wodzisławiu Śląskim - HAŁAS MINI 2
V miejsce - Gala Taneczna w Wodzisławiu Śląskim - HAŁAS 1
III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Expression" - HAŁAS MINI 1
Wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Expression" - HAŁAS 1
Wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Expression" - HAŁAS MINI 2
III miejsce - Ogólnopolski Harcerski Festiwal Młodzieży Szkolnej w Kielcach - HAŁAS 2

 

 

2003/2004

I miejsce - Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego "Expression" - HAŁAS 2
III miejsce - Międzywojewódzkie Spotkania Taneczne w Olkuszu - HAŁAS MINI 1
III miejsce - Polsko - Czeskie Konfrontacje Taneczne w Wodzisławiu Śl. - HAŁAS 2

 

 

2002/2003

Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego "Expression" - HAŁAS MINI 1
II miejsce - Ogólnowojewódzka Gala Taneczna w Wodzisławiu Śl., kat. disco dance - HAŁAS 1
III miejsce - Ogólnowojewódzka Gala Taneczna w Wodzisławiu Śl., kat. disco show - HAŁAS 1
III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Expression" w Opolu - HAŁAS 2
Udział w Międzynarodowym Konkursie Piosenki i Tańca w Koninie - HAŁAS 2

 

 

2001/2002

Wyróżnienie - Międzywojewódzkie Spotkania Taneczne w Olkuszu - HAŁAS 2