Telefon
+48 518 972 023
+48 604 955 223

Lokalizacja 
ul. Wapiennicza 5
46-050 Tarnów Opolski

 

Sylwetki trenerów prowadzących zajęcia
organizowane przez Stowarzyszenie Kalejdoskop

 

Danuta Kampa

 

      0314

Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu, specjalizaja: animacja środowisk lokalnych oraz taneczna. Uniwersytetu Opolskiego oraz Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, specjalizacja: Formy gimnastyczne i taniec. Dyplomowany Instruktor Tańca Disco - Dance. Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością taniec towarzyski (AWF Wrocław). Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: Arteterapia.

Założycielka Formacji Tanecznej Hałas (2000). Do 2008 roku jej jedyny trener, do 2017 roku jej jedyny choreograf. Założycielka, trener i choreograf zawodowej grupy tanecznej Scream Dance (wrzesień 2004/sierpień 2007). Twórca choreografii wykonywanych podczas koncertów In-Grid, Stachursky'ego, The Jet Set, Bartka Wrony, Amy Diamond (2004/2007) oraz September, Busshuntera, Pakito i Tray'a (2006/2007).

Wykwalifikowana instruktorka fitness.

W roku 2017 wielką miłością obdarzyła taniec jazzowy, szkoląc sie w tym zakresie do dnia dzisiejszego. Prowadzi zajęcie taneczne z wszystkimi grupami działającymi w klubie Hałas&Harmony Dance Group tworząc choreografie w stylach disco dance, show dance oraz jazz dance. Przygotowuje solistów klubowych do ich prezentacji w stylach jazz, modern, disco dance i akro dance, zaś w czasie wolnym pracuje z nowożeńcami tworząc pierwszy taniec o niepowtarzalnym charakterze. W oparciu o choreoterapię i dramę prowadzi warszaty rozwojowe w grupach artystycznych na terenie całego kraju.

Jest sędzią Polskiego Związku Tańca, zasiada w komisjach sędziowskich podczas wielu lokalnych i ogólnopolskich turniejów tańca. 

Oprócz tańca posiada wiele pasji. Należą do nich: dobra książka, film oraz muzyka, w której znajduje wiele inspiracji. Od kilku lat zafascynowana jest podróżowaniem i psychologią.

Od 2012 roku Prezes Stowarzyszenia Kalejdoskop. Uczestniczka różnych warsztatów tanecznych oraz szkoleń z zakresu działalności organizacji pozarządowych.

 

Beata Mehlich

 

 

 Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Z wykształcenia trener akrobatyki sportowej. Osiągnęła w swoim życiu bardzo wiele sukcesów zawodowych. Najważniejsze z nich przypadają na okres 1991?1994. Wtedy to zdobyła vice mistrzostwo Europy oraz zwycięstwo podczas Pucharu Świata w skokach akrobatycznych na ścieżce. Sukcesem prywatnym Pani Beaty jest rodzina. Z nią powiązany jest jej najważniejszy życiowy cel, by dobrze wychować dzieci i zaszczepić w nich miłość do sportu. Wolne chwile poświęca pracując na rzecz osób niepełnosprawnych.

Od września 2008 roku trenuje grupy akrobatyczne Formacji Tanecznej Hałas.

 

Monika Kiermasz

 Monika Kiermasz

 Tancerka, instruktor, choreograf. Dyplomowany instruktor tańca jazzowego, poparty dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Absolwentka AWF Katowice, instruktor fitness-nowoczesne formy gimnastyki, instruktor Body&Mind. Swój warsztat szkoliła oraz nadal szkoli u wybitnych nauczycieli nie tylko polskich ale także zagranicznych(m.in. Elżbieta Pantak, Grzegorz Pantak, Anna Wielogórska, Louise Frank, Ira Kodiche, Anna Piotrowska i wielu innych).

Przygodę z tańcem zaczynała w Jastrzębiu Zdroju od Show Dance oraz Disco Dance, kolejno był Teatr Bezpański, z którym wystawiła spektakle takie jak ‘’Neverland finding’’ w reżyserii Anny Piotrowskiej oraz “Pieces” i “Back to the rooths’’. Aktualnie tancerka Rewii Tanecznej Maraquja, z która na koncie ma występy m.in. Sylwester z Dwójka, Festiwal Muzyki Rozrywkowej.

Na stale związana ze Szkołą Tańca Movimento w Żorach, gdzie jest kierownikiem, choreografem i trenerem grup reprezentacyjnych.

W naszym klubie prowadzi zajęcia warsztatowe z tańca współczesnego z grupami reprezentacyjnymi Hałas&Harmony Dance Group.

 
 
Izabela Przepiórska - Górniak
 

Izabela Przepirska Grniak

Magister sztuki - Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej w Warszawie im. F Chopina, na wydziale V, ze specjalnością pedagog baletu. Posiada również wykształcenie podyplomowe z Zarządzania Placówkami Oświatowymi i Kulturalnymi. W latach 1993-95 studiowała w Konserwatorium w Wiedniu na kierunku pedagogika tańca. Współpracowała z Wrocławskim teatrem Pantomimy, Henryka Tomaszewskiego.

Po ukończeniu szkoły baletowej podjęła pracę w Państwowej Operze we Wrocławiu obecnie Operze Dolnośląskiej.  Następnie zaangażowana była w Teatrze Muzycznym Operetce Wrocławskiej, obecnie Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu.

Jako pedagog podjęła pracę w Młodzieżowym Domu Kultury we Wrocławiu oraz z zespołem tanecznym Adena w Opolu przy MDK. Od 2011 roku nauczyciel tańca klasycznego w Niepublicznej Szkole Baletowej w Opolu.

Jej uczennice osiągają wiele sukcesów, w kategorii baletu, na krajowych i międzynarodowych Zawodach IDO jak i innych konkursach baletowych.

Brała udział w takich spektaklach jak: Jezioro łabędzie, Flamenkco - miłość i śmierć, Bolero, Wieczór Diagilewa, Dziadek do orzechów, Córka źle strzeżona, Sylfidy, Romeo i Julia, Cztery temperamenty Ognisty ptak, Msza Bernsteina, Królewna Śnieżka, Pan Twardowski, Giselle, Krakowiacy i górale, Halka, Traviata, Straszny dwór, Wiedeńska krew, Eugeniusz Oniegin, Włoszka w Algierze, Samson i Dalila,  Manru, Skrzypek na dachu, Kiedy kota nie ma, Wiktoria i jej huzar, Kraina uśmiechu, Sztukmistrz z Lublina, Zorba, Księżniczka czardasza Księga dżungli , Chicago, West side story.

Uczestniczyła w wielu tournée zagranicznych m.in. w Niemczech, Holandii,Francjii. Występowała również w Austrii.

W Hałas&Harmony Dance Group od 2016 roku prowadzi zajęcia baletowe z grupami reprezentacyjnymi: Hałas Mini Team oraz Harmony Team.

 
 
Daria Reisebücher
 

Daria Reisebucher

 

Tancerka kontynuująca swoją edukację taneczno-pedagogiczną na Akademii Mistrzostwa Sportowego w Katowicach, miłośniczka tańca pielęgnująca swoją pasję od najmłodszych lat. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat na zajęciach disco dance i to właśnie z tym stylem była związana przez kolejne 6 lat osiągając sukcesy pod okiem choreografa i trenera Formacji Tanecznej Hałas. Od 10 roku życia trenuje Hip Hop Dance. Pod skrzydłami pionierskich Szkół Tańca reprezentujących tę formę uczestniczyła w wielu zawodach na arenie polskiej i międzynarodowej, niejednokrotnie stając na podium w kategoriach zespołowych i solowych. Swój warsztat kształtowała pod okiem specjalistów w dziedzinie Hip Hop (Monika "Żurek" Łaskaszewska, Bartek "BeWu" Włodarz, Viet Dang i wielu innych), Jazz Dance (Wioletta Fiuk, Anna Łotecka-Dabbachi) Taniec towarzyski (Robert Rowiński, Anna Głogowska).

Obecnie jest na stałe związana ze Szkołą Tańca Fokus, w której prowadzi zajęcia High Heels. Ten styl jest najbliższy jej sercu i ciału, dlatego nieustannie kontynuuje szkolenia z jego zakresu u międzynarodowych tancerzy (Kyoka JPN), tworzących choreografię dla wielu artystów muzycznych.

Po wielu latach nieobecności wróciła do swego rodzimego zespołu jako trener. Prowadzi zajęcia hip hop z grupą Hałas Mini 2 z Chrząstowic jako jej trener główny.

 
Wiktoria Mielczarek
 
 
 
Anna Szymkiewicz
 
Anka Sz 1

Absolwentka Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, instruktor sportu - specjalność fitness. Instruktor Pilates Mat. Na treningach chętnie korzysta ze stepów, piłek i hantli. Potrafi dać niezły wycisk. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć dla kobiet w ciąży i po ciąży. Sama jest dowodem na to, że odpowiedni trening pozwala szybko wrócić do formy już kilkanastu tygodniach po porodzie. Jest mamą dwóch przesłodkich łobuzów.

Fitness według Ani ma być przede wszystkim prozdrowotny. Jej specjalnością są zajęcia Zdrowy Kręgosłup i Stretching.

Swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęła w zespole tańca nowoczesnego Fuks przy GOK Filia Raszowa pod okiem Agaty Sitarek. Tańczyła w zespole 12 lat. Pasja do fitnessu zaczeła się na studiach, ale Ania długo dojrzewała do tego, by zostać instruktorem, dopiero w 2015 roku nadszedł moment, by  rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.  

Wolne chwile spędza na szkoleniach, warsztatach lub czytając czasopisma i blogi branżowe. Uwielbia buszować w Internecie, przygotowując się do kolejnych zajęć, które każdorazowo są niesamowitym przeżyciem dla uczestniczących w nich osób.

Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego - magister ekonomii - oraz Politechniki Opolskiej - inżynier informatyki. Pracuje w branży w ubezpieczeniowej. 
 
Prowadzi zajęcia rekreacyjno - ruchowe dla dorosłych odbywające się we wtorki oraz czwartki.