Telefon
+48 518 972 023
+48 604 955 223

Lokalizacja 
ul. Wapiennicza 5
46-050 Tarnów Opolski

 

Sylwetki trenerów prowadzących zajęcia
organizowane przez Stowarzyszenie Kalejdoskop

 

Danuta Kampa

 

    

 

Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu, specjalizaja: animacja środowisk lokalnych oraz taneczna. Uniwersytetu Opolskiego oraz Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, specjalizacja: Formy gimnastyczne i taniec. Dyplomowany Instruktor Tańca Disco - Dance. Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością taniec towarzyski (AWF Wrocław). Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: Arteterapia.

Założycielka Formacji Tanecznej Hałas (2000). Do 2008 roku jej jedyny trener, do 2017 roku jej jedyny choreograf. Założycielka, trener i choreograf zawodowej grupy tanecznej Scream Dance (wrzesień 2004/sierpień 2007). Twórca choreografii wykonywanych podczas koncertów In-Grid, Stachursky'ego, The Jet Set, Bartka Wrony, Amy Diamond (2004/2007) oraz September, Busshuntera, Pakito i Tray'a (2006/2007).

Wykwalifikowana instruktorka fitness.

W roku 2017 wielką miłością obdarzyła taniec jazzowy, szkoląc sie w tym zakresie do dnia dzisiejszego. Prowadzi zajęcie taneczne z wszystkimi grupami działającymi w klubie Hałas&Harmony Dance Group tworząc choreografie w stylach disco dance, show dance oraz jazz dance. Przygotowuje solistów klubowych do ich prezentacji w stylach jazz, modern, disco dance i akro dance, zaś w czasie wolnym pracuje z nowożeńcami tworząc pierwszy taniec o niepowtarzalnym charakterze. W oparciu o choreoterapię i dramę prowadzi warszaty rozwojowe w grupach artystycznych na terenie całego kraju.

Jest sędzią Polskiego Związku Tańca, zasiada w komisjach sędziowskich podczas wielu lokalnych i ogólnopolskich turniejów tańca. 

Oprócz tańca posiada wiele pasji. Należą do nich: dobra książka, film oraz muzyka, w której znajduje wiele inspiracji. Od kilku lat zafascynowana jest podróżowaniem i psychologią.

Od 2012 roku Prezes Stowarzyszenia Kalejdoskop. Uczestniczka różnych warsztatów tanecznych oraz szkoleń z zakresu działalności organizacji pozarządowych.

 

Beata Mehlich

 

 

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Z wykształcenia trener akrobatyki sportowej. Osiągnęła w swoim życiu bardzo wiele sukcesów zawodowych. Najważniejsze z nich przypadają na okres 1991?1994. Wtedy to zdobyła vice mistrzostwo Europy oraz zwycięstwo podczas Pucharu Świata w skokach akrobatycznych na ścieżce. Sukcesem prywatnym Pani Beaty jest rodzina. Z nią powiązany jest jej najważniejszy życiowy cel, by dobrze wychować dzieci i zaszczepić w nich miłość do sportu. Wolne chwile poświęca pracując na rzecz osób niepełnosprawnych.

Od września 2008 roku trenuje grupy akrobatyczne Formacji Tanecznej Hałas.

 

Monika Kiermasz

 

 

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego (Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie), tancerka Teatru Bezpańskiego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, na wydziale Wychowanie Fizyczne, specjalność Taniec.

Poza uprawieniami tanecznym również instruktor fitness, sportów siłowych oraz trener personalny.

Próbowała sił w wielu technikach i stylach tanecznych poprzez hip - hop, disco dance oraz show dance, dzięki temu jest tancerzem i trenerem wszechstronnym. W drodze rozwoju oraz poszukiwań jej serce mocno i zdecydowanie zabiło do jazzu i modernu.

Uwielbia pracę z ludźmi. Swoje umiejętności i wiedzę ciągle poszerza szkoląc się na warsztatach tanecznych u zarówno krajowych jak i zagranicznych pedagogów. Ogromy nacisk kładzie na technikę wykonania.

W naszym klubie prowadzi zajęcia warsztatowe z tańca współczesnego z grupami reprezentacyjnymi Hałas&Harmony Dance Group.

 

Wiktoria Mielczarek
Anna Szymkiewicz
Marta Komandzik