Telefon
+48 518 972 023
+48 604 955 223

Lokalizacja 
ul. Wapiennicza 5
46-050 Tarnów Opolski

 

Sylwetki trenerów prowadzących zajęcia
organizowane przez Stowarzyszenie Kalejdoskop

 

Danuta Kampa

 

    

 

Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu, Uniwersytetu Opolskiego oraz Poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, specjalizacja: Formy gimnastyczne i taniec. Dyplomowany Instruktor Tańca Disco - Dance. Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością taniec towarzyski (AWF Wrocław). W chwili obecnej studentka studiów podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: ARTETERAPIA.

Założycielka Formacji Tanecznej Hałas (2000). Do 2008 roku jej jedyny trener, zaś do teraz jej jedyny choreograf. Założycielka, trener i choreograf zawodowej grupy tanecznej Scream Dance (wrzesień 2004 ? sierpień 2007). Twórca choreografii wykonywanych podczas koncertów In-Grid, Stachursky'ego, The Jet Set, Bartka Wrony, Amy Diamond (2004?2007) oraz September, Busshuntera, Pakito i Tray'a (2006?2007).

Wykwalifikowana instruktorka fitness.

Prowadzi zajęcie taneczne z wszystkimi grupami Formacji Tanecznej Hałas tworząc choreografie w stylach disco dance, street dance show oraz show dance. Raz w tygodniu prowadzi zajęcia ruchowe dla dorosłych, a w czasie wolnym przygotowuje nowożeńców do ich pierwszego tańca.

Oprócz tańca posiada wiele pasji. Należą do nich: dobra książka, film oraz muzyka, w której znajduje wiele inspiracji. Od kilku lat zafascynowana jest spędzaniem czasu wolnego na rowerze oraz podróżowaniem.

Od 2012 roku Prezes Stowarzyszenia Kalejdoskop. Uczestniczka różnych warsztatów tanecznych oraz szkoleń z zakresu działalności organizacji pozarządowych.

 

Beata Mehlich

 

 

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Z wykształcenia trener akrobatyki sportowej. Osiągnęła w swoim życiu bardzo wiele sukcesów zawodowych. Najważniejsze z nich przypadają na okres 1991?1994. Wtedy to zdobyła vice mistrzostwo Europy oraz zwycięstwo podczas Pucharu Świata w skokach akrobatycznych na ścieżce. Sukcesem prywatnym Pani Beaty jest rodzina. Z nią powiązany jest jej najważniejszy życiowy cel, by dobrze wychować dzieci i zaszczepić w nich miłość do sportu. Wolne chwile poświęca pracując na rzecz osób niepełnosprawnych.

Od września 2008 roku trenuje grupy akrobatyczne Formacji Tanecznej Hałas.

 

Monika Kiermasz

 

 

Dyplomowany instruktor tańca jazzowego (Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie), tancerka Teatru Bezpańskiego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, na wydziale Wychowanie Fizyczne, specjalność Taniec.

Poza uprawieniami tanecznym również instruktor fitness, sportów siłowych oraz trener personalny.

Próbowała sił w wielu technikach i stylach tanecznych poprzez hip - hop, disco dance oraz show dance, dzięki temu jest tancerzem i trenerem wszechstronnym. W drodze rozwoju oraz poszukiwań jej serce mocno i zdecydowanie zabiło do jazzu i modernu.

Uwielbia pracę z ludźmi. Swoje umiejętności i wiedzę ciągle poszerza szkoląc się na warsztatach tanecznych u zarówno krajowych jak i zagranicznych pedagogów. Ogromy nacisk kładzie na technikę wykonania.

W naszej szkole tańca prowadzi zajęcia baletowe ze wszystkimi grupami Formacji Tanecznej Hałas, zajęcia otwarte z jazzu oraz BIKINI BODY z aktywnymi i szalonymi kobitkami.

 

Dorota Zmuda

 

 

Magister Pedagogiki Wczesnoszkolnej z Przedszkolnej na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu, aktualnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Terapia pedagogiczna i oligofrenopedagogika. Instruktor sportu, specjalność TANIEC (Akademia Mistrzostwa Sportowego, Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu).

Związana z Formacją Taneczną Hałas od najmłodszych lat. Tańczyła w niej 16 lat bez przerwy.

Od czterech lat wraz w Danutą Kampą prowadzi zajęcia z grupami Hałas Mini 3 oraz Hałas Mini 4 w Chrząstowicach. W tym sezonie już jako trener główny.

Z dziećmi pracuje nie tylko na zajęciach tanecznych ale również jako nauczycielka przedszkola.

Lubi zarażać innych swoją pasją do tańca. Praca z najmłodszymi Hałasiątkami sprawia jej wielką frajdę.

 

Katarzyna Nocoń

 

   

 

Wieloletnia tancerka Z. T. Pech, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w technikach Show Dance, Disco Dance, Street Dance oraz Jazz Dance. Reprezentantka kraju na wielu Mistrzostwach Europy i Świata. W 2005 roku Wicemistrzyni Świata w kategorii Show Dance - solo. W latach 2010 i 2012 tańczyła na Broadway Dance Center w Nowym Jorku. W 2013 roku wzięła udział w Bałtyckiej Olimpiadzie Tańca w Sankt Petersburgu, uzyskując I miejsce.

Uczestniczy w warsztatach tanecznych w całej Polsce szkoląc się pod okiem najlepszych instruktorów.

Poza tańcem od zawsze pasjonowała się rysunkiem i malarstwem rozwijając swoją wyobraźnię przestrzenną. Obecnie jest studentką Wydzialu Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Od sierpnia 2016 roku prowadzi zajęcia warsztatowe z formacjami Hałas Mini 1, Hałas 2 oraz mini formacją dzieci w stylach Disco Dance i Show Dance.