Telefon
+48 518 972 023
+48 604 955 223

Lokalizacja 
ul. Wapiennicza 5
46-050 Tarnów Opolski

 

Wyniki tancerzy

 

2018/2019

Hałas 2+1 - Tarnów Opolski - 23 osoby

 

1. Julia Włochowicz, Kamionek
2. Wiktoria Mielczarek, Dębska Kuźnia
3. Dominika Morzyk, Suchy Bór
4. Alicja Wzorek, Walidrogi
5. Magdalena Duda, Suchy Bór
6. Małgorzata Komandzik, Kamionek


283,5/300
281/300
273/300
260,5/300
258,5/300
257,5/300

   

Hałas Mini 1 - Tarnów Opolski - 20 osób

 

1. Helena Mika, Dębska Kuźnia
2. Emilia Fornol, Kosorowice
3. Anna Gołaś, Kamionek
4. Wanessa Kurek, Daniec
5. Anna Komandzik, Kamionek
6. Hanna Wesołowska, Dębska Kuźnia

302,5/320
294/320
277/320
276,5/320
273,5/320
263,5/320
   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - KIDS - 16 osób

 

1. Anna Ziegler, Szymiszów
2. Hanna Glensk, Tarnów Opolski
3. Michalina Jacek, Izbicko

196/200
184/200
178/200
   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - BABY - 20 osób

 
------------------------------------------------------------------------------ -------------

1. Kaja Kauf, Tarnów Opolski
2. Oliwia Fornol, Kosorowice
3. Dawid Niedziela, Nakło

171/200
166/200
142/200
   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 9 osób

 

1. Marcelina Imiełowska, Daniec
2. Maria Bartek, Chrząstowice
3. Milena Pytel, Dębska Kuźnia

184/220
172/220
168/220
   

Hałas Mini 4 - Chrząstowice - 8 osób

 

1. Magdalena Bronder, Chrząstowice
2. Hanna Nowak, Dębska Kuźnia
3. Alicja Gręda, Chrząstowice, Dagmara Morawiak, Suchy Bór

160/190
142/190
122/190

 

2017/2018

 

Hałas 2+1 - Tarnów Opolski - 22 osoby

 

1. Wiktoria Mielczarek, Dębska Kuźnia
2. Katarzyna Pancerz, Tarnów Opolski
3. Julia Włochowicz, Kamionek
4. Maja Mateja, Tarnów Opolski
5. Wiktoria Habdas, Nakło
5. Dominika Morzyk, Suchy Bór
6. Paulina Patoła, Nakło


281/300
276/300
274/300
268,5/300
261,5/300
261,5/300
258,5/300

   

Hałas Mini 1 - Tarnów Opolski - 19 osób

 

1. Emilia Fornol, Kosorowice
2. Marta Jazienicka, Chrząstowice
3. Emily Bartek, Chrząstowice
4. Manuela Kanz, Chrząstowice
5. Anna Komandzik, Kamionek
6. Anna Gołaś, Kamionek

292,5/300
270,5/300
261,5/300
261/300
255,5/300
255/300
   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - 22 osoby

 

1. Anna Ziegler, Szymiszów
2. Paulina Kurkin, Izbicko
3. Hanna Glensk, Tarnów Opolski

180/200
175/200
171/200
   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 17 osób

 

1. Helena Mika, Dębska Kuźnia
2. Aleksandra Pietruszka, Dębska Kuźnia
3. Hanna Wesołowska, Dębska Kuźnia

205/220
203/220
198,5/220
   

Hałas Mini 4 - Chrząstowice - 17 osób

 

1. Miriam Woitczyk, Szczedrzyk
2. Aniela Raut, Dębska Kuźnia
3. Milena Pytel, Krasiejów

178/200
171/200
168/200

 

 

2016/2017

 

Hałas 2 - Tarnów Opolski - 22 osób

 

1. Marcelina Grobarek, Siedlec
2. Katarzyna Pancerz, Tarnów Opolski
3. Maja Mateja, Tarnów Opolski
4. Wiktoria Habdas, Nakło
5. Wiktoria Mielczarek, Dębska Kuźnia
6. Julia Włochowicz, Kamionek

286,5/300
279/300
275,5/300
274,5/300
270/300
268,5/300

   

Hałas Mini 1 - Tarnów Opolski - 16 osób

 

1. Emilia Fornol, Kosorowice
2. Wiktoria Gebauer, Miedziana
3. Marta Jazienicka, Chrząstowice
4. Julia Wrzeciono, Tarnów Opolski
5. Manuela Kanz, Chrząstowice
6. Kamila Pancerz, Tarnów Opolski

278,5/300
258,5/300
256/300
255/300
251/300
248/300

   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - 9 osób

 

1. Amelia Brandt
2. Zofia Serafin, Tarnów Opolski
3. Hanna Bienias, Raszowa

191/200
187/200
185/200

   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 22 osoby

 

1. Aleksandra Pieruszka, Dębska Kuźnia
2. Julia Pieruszka, Dębska Kuźnia
3. Julia Widz, Dębska Kuźnia
4. Helena Mika, Dębska Kuźnia
5. Wiktoria Piontek - Dębie
6. Anna Ciecior - Dębie

191/200
187/200
186/200
182/200
179,5/200
178/200

   

Hałas Mini 4 - Chrząstowice - 12 osób

 

1. Hanna Mielczarek, Dębska Kuźnia
2. Maria Bartek, Chrząstowice
3. Miriam Woitczyk, Szczedrzyk

178/200
168/200
164/200

 

 

2015/2016

 

Hałas 1 - Tarnów Opolski - 9 osób - nieklasyfikowany

 

   

Hałas 2 - Tarnów Opolski - 17 osób

 

1. Marcelina Grobarek, Siedlec
2. Maja Mateja, Tarnów Opolski
3. Katarzyna Pancerz, Tarnów Opolski
4. Wiktoria Habdas, Nakło
5. Paulina Wujec, Sucha
6. Małgorzata Komandzik, Kamionek

293,5/300
285/300
279,5/300
278,5/300
271,5/300
268/300

   

Hałas Mini 1 - Tarnów Opolski - 18 osób

 

1. Alicja Wzorek, Walidrogi
2. Julia Matauszek, Kosorowice
3. Emilia Fornol, Kosorowice
4. Kamila Pancerz, Tarnów Opolski
5. Milena Cygan, Raszowa
6. Julia Wrzeciono, Tarnów Opolski

261/300
257,5/300
255,5/300
255/300
250/300
243,5/300

   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - 18 osób

 

1. Wiktoria Gebauer, Miedziana
2. Anna Gołaś, Kamionek
    Anna Komandzik, Kamionek
3. Julia Pietrek, Kosorowice
4. Barbara Kala, Kąty Opolskie
5. Maja Kauf, Tarnów Opolski
6. Oliwia Dziemba, Tarnów Opolski
    Zofia Serafin, Tarnów Opolski

193/200
191/200
191/200
186/200
182/200
170/200
168/200
168/200

   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 17 osób

 

1. Julia Widz, Dębska Kuźnia
2. Manuela Kanz, Chrzastowice
3. Emily Bartek, Chrząstowice
4. Marta Jazienicka, Chrząstowice
5. Marta Halupczok - Chrząstowice
6. Anna Ciecior - Dębie

192,5/200
190/200
188,5/200
184/200
182/200
181/200

   

Hałas Mini 4 - Chrząstowice - 18 osób

 

1. Helena Mika, Dębska Kuźnia
2. Juliana Kanz, Chrząstowice
3. Hanna Wesołowska, Chrząstowice
    Angelika Widz, Dębska Kuźnia
4. Dalia Garcorz, Chrząstowice
5. Miriam Woitczyk, Szczedrzyk
6. Hanna Rogocz, Dębie

181/200
174/200
173/200
173/200
167/200
164/200
161/200

 

 

2014/2015

 

Hałas 2 - Tarnów Opolski - 19 osób

 

1. Paulina Patoła, Nakło
2. Mirela Hendel, Krośnica
3. Sara Polaczek, Otmice
4. Julia Mateja, Tarnów Opolski
5. Aleksandra Wastag, Nakło
6. Karolina Wocław, Tarnów Opolski

280/300
275/300
271/300
268,5/300
256,5/300
254/300

   

Hałas Mini 1 - Tarnów Opolski - 18 osób

 

1. Maja Mateja, Tarnów Opolski
2. Marcelina Grobarek, Siedlec
3. Dominika Gluck, Otmice
4. Paulina Wujec, Sucha
5. Katarzyna Pancerz, Tarnów Opolski
6. Małgorzata Komandzik, Kamionek
    Julia Matuschek, Kamień Śląski

284/300
283/300
278/300
267,5/300
266,5/300
257,5/300
257,5/300

   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - grupa starsza - 15 osób

 

1. Kamila Pancerz, Tarnów Opolski
2. Martyna Kanas, Tarnów Opolski
3. Julia Włochowicz, Kamionek
4. Jasmina Wrzeciono, Nakło
5. Milena Cygan, Raszowa
6. Maja Warzecha, Kąty Opolskie

186/200
181/200
170/200
169/200
164/200
162/200

   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - grupa młodsza - 14 osób

 

1. Emilia Fornol, Kosorowice
2. Wiktoria Gebauer, Miedziana
3. Anna Gołaś - Kamionek
4. Zofia Serafin, Tarnów Opolski
5. Barbara Kala, Kąty Opolskie
6. Maja Kauf, Tarnów Opolski

117/120
114/120
113/120
105/120
104/120
101/120

   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 21 osób

 

1. Wiktoria Klimek, Suchy Bór
2. Dominika Morzyk, Suchy Bór
3. Wiktoria Mielczarek, Dębska Kuźnia
    Manuela Kanz, Chrząstowice
4. Julia Widz, Dębska Kuźnia
5. Emily Bartek, Chrząstowice
    Magdalena Duda, Suchy Bór
    Agnieszka Regiec, Dębska Kuźnia
6. Natalia Klimek, Suchy Bór

189/200
184/200
183,5/200
183,5/200
180/200
172,5/200
172,5/200
172,5/200
164,5/200

   

Hałas Mini 4 - Chrząstowice - 28 osób

 

1. Marta Jazienicka, Chrząstowice
2. Maria Misiurska, Lędziny
3. Wiktoria Piontek, Dębie
4. Emilia Gierok, Dębska Kuźnia
5. Mateusz Klimek, Chrząstowice
6. Helena Mika, Dębska Kuźnia

112/120
110,5/120
110/120
106/120
104/120
101,5/120

 

 

2013/2014

 

Hałas 2 - Tarnów Opolski - 18 osób

 

1. Dominika Pacula, Izbicko
2. Paulina Patoła, Nakło
3. Mirela Hendel, Krośnica
4. Sara Polaczek, Otmice
5. Natalia Karolkiewicz, Tarnów Opolski
6. Angelika Lipok, Grodzisko

287/300
285/300
278,5/300
273,5/300
249,5/300
246/300

   

Hałas Mini 1 - Tarnów Opolski - 18 osób

 

1. Marcelina Grobarek, Siedlec
2. Maja Mateja, Tarnów Opolski
3. Izabela Rożen, Tarnów Opolski
4. Julia Mateja, Tarnów Opolski
5. Katarzyna Pancerz, Tarnów Opolski
6. Kamila Niemczyk, Otmice

280/300
279/300
272,5/300
271/300
262/300
255/300

   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - grupa starsza - 11 osób

 

1. Julia Włochowicz, Kamionek
2. Julia Wrzeciono, Tarnów Opolski
3. Martyna Kanas, Tarnów Opolski
4. Wiktoria Adamiec, Otmice
5. Daria Larysz, Kosorowice
6. Emilia Gmińska, Kamionek

178,5/190
173,5/190
167/190
166,5/190
165,5/190
163,5/190

   

Hałas Mini 2 - Tarnów Opolski - grupa młodsza - 11 osób

 

1. Kamila Pancerz, Tarnów Opolski
2. Milena Cygan, Raszowa
    Anna Gołaś - Kamionek
    Jasmina Wrzeciono, Nakło
3. Laura Stolz, Izbicko
4. Aleksandra Larisz, Otmice
    Natalia Wiktor, Nakło
   Weronika Zygmunt, Miedziana

103/110
95/110
95/110
95/110
92/110
89/110
89/110
89/110

   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 14 osób

 

1. Agnieszka Regiec, Dębska Kuźnia
2. Manuela Kanz, Chrząstowice
3. Dominika Morzyk, Suchy Bór
4. Katarzyna Konewska, Chrząstowice
5. Magdalena Duda, Suchy Bór
6. Roksana Grzesik, Chrząstowice

173,5/190
172,5/190
172/190
171/190
170,5/190
168,5/190

   

Hałas Mini 4 - Chrząstowice - 13 osób

 

1. Maria Misiurska, Lędziny
2. Wiktoria Piontek, Dębie
3. Emilia Jarosz, Lędziny
4. Maksymilian Bochenek, Chrząstowice
5. Marta Jazienicka, Chrząstowice
6. Szymon Pawlak, Chrząstowice
    Natalia Rink, Chrząstowice

107/110
104/110
102/110
100/110
98/110
97/110
97/110

 

 

2012/2013

 

Hałas 2 - Kosorowice - 17 osób

 

I - Mirela Hendel
II - Katarzyna Hruzik
III - Paulina Patoła
IV - Sara Polaczek
V - Dominika Pacula
VI - Angelika Lipok

279,5/300
279/300
272/300
271/300
268/300
227,5/300

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 16 osób

 

I - Julia Mateja
II - Marcelina Grobarek
III - Maja Mateja
IV - Katarzyna Pancerz
V - Izabela Rożen
VI - Alicja Wzorek

250,5/300
249,5/300
247,5/300
232,5/300
220,5/300
213,5/300

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 20 osób

 

I - Paulina Wujec
II - Marta Komandzik
III - Małgorzata Komandzik
IV - Natalia Jadasz
V - Lena Borkowska
      Julia Wrzeciono
VI - Daria Larysz

97,5/100
97/100
96/100
90,5/100
88/100
88/100
86,5/100

   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 17 osób

 

I - Katarzyna Konewska
II - Roksana Grzesik
III - Agnieszka Klimek
IV - Emily Bartek
V - Manuela Kanz
VI - Marta Halupczok

97,5/100
96,5/100
92,5/100
91/100
89,5/100
88,5/100

 

 

2011/2012

 

Hałas 2 - Kosorowice - 15 osób

 

I - Dominika Pacula
II - Paulina Patoła
III - Katarzyna Hruzik
IV - Mirela Hendel
V - Sara Polaczek
VI - Karolina Wocław

278,5/300
276/300
273,5/300
270,5/300
263/300
256/300

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 15 osób

 

I - Maja Mateja
II - Paulina Niemczyk
III - Marcelina Grobarek
IV - Julia Białowąs
V - Dominika Czarnecka
VI - Kamila Niemczyk

272,5/300
265/300
259/300
251/300
249/300
237/300

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 25 osób

 

I - Katarzyna Pancerz
     Julia Matauszek
II - Alicja Wzorek
III - Magdalena Duda
IV - Emilia Zawadzka
V - Helena Larysz
VI - Julia Matuschek

100/100
100/100
97/100
94/100
93/100
92/100
90/100

   

Hałas Mini 3 - Chrząstowice - 16 osób

 

I - Marta Walrat
II - Emilia Micheń
III - Paulina Mateja
IV - Katarzyna Konewska
V - Roksana Grzesik
VI - Marta Halupczok
      Marta Wieszołek

100/100
99/100
97/100
95/100
83/100
78/100
78/100

 

 

2010/2011

 

Hałas 2 - Kosorowice - 18 osób

 

I - Dominika Pacula
II - Mirela Hendel
III - Katarzyna Hruzik
IV - Sara Polaczek
V - Paulina Patola
VI - Agnieszka Jasińska
      Karolina Wocław

276,7/300
274,5/300
274/300
264/300
255/300
244/300
244/300

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 13 osób

 

I - Maja Mateja
II - Paulina Niemczyk
III - Kamila Niemczyk
IV - Marcelina Grabarek
V - Wiktoria Klimek
VI - Izabela Rożen

258/300
257/300
250/300
236/300
217/300
201/300

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 16 osób

 

I - Małgorzata Golombek
II - Dominika Morzyk
III - Julia Matuschek
IV - Aleksandra Reinert
V - Alicja Wzorek
     Karolina Ziegler
VI - Emilia Zawadzka

92/100
89/100
87/100
86/100
84/100
84/100
81/100

 

 

2009/2010

 

Hałas 1 - Kosorowice - 6 osób

 

I - Martyna Chudala
II - Monika Podwysocka
III - Elżbieta Gaczyńska
IV - Dorota Zmuda
V - Angelika Lipok
VI - Krystyna Mientus

219,5/240
198/240
190/240
158/240
157/240
144/240

   

Hałas 2 - Kosorowice - 19 osób

 

I - Katarzyna Hruzik
II - Karolina Wocław
III - Dominika Pacula
IV - Mirela Hendel
V - Paulina Patoła
VI - Sara Polaczek

215/240
210,5/240
210/240
207/240
194,5/240
190,5/240

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 21 osób

 

I - Paulina Giza
II - Paulina Niemczyk
III - Kamila Niemczyk
IV - Maja Mateja
V - Izabela Rataj
VI - Marcelina Grabarek

157/170
150/170
143,5/170
142,5/170
141/170
140/170

 

 

2008/2009

 

Hałas 2 - Kosorowice - 12 osób

 

I - Katarzyna Kowol
II - Julia Rieger
III - Aleksandra Reinert
IV - Katarzyna Hruzik
V - Martyna Wastag
VI - Nina Matuszek

180/200
176,5/200
170/200
165,5/200
153/200
141,5/200

   

Hałas 3 - Otmice - 10 osób

 

I - Kamila Niemczyk
II - Paulina Niemczyk
III - Nicola Niemczyk
IV - Natalia Niesmak
V - Marcelina Grobarek
VI - Nicola Ber

96,5/100
92/100
90,5/100
84/100
79/100
68,5/100

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 16 osób

 

I - Daria Matner
II - Mirela Hendel
III - Anna Korzeniec
IV - Karolina Wocław
V - Dominika Pacula
VI - Agata Zimon

191/200
186/200
185,5/200
171,5/200
171/200
164/200

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 23 osoby

 

I - Wiktoria Klimek
II - Agnieszka Jasińska
III - Maja Mateja
IV - Wiktoria Timoszuk
V - Julia Mateja
VI - Ewa Badowska

120/120
117,5/120
117,5/120
117/120
114/120
112/120

 

2007/2008

 

Hałas 1 - Kosorowice - 16 osób

 

I - Monika Podwysocka
    Angelika Borowczyk
II - Karolina Kowol
III - Katarzyna Gurzęda
IV - Barbara Podwysocka
V - Martyna Chudala

 
   

Hałas 2 - Kosorowice - 21 osób

 

I - Katarzyna Kowol
II - Aleksandra Reinert
III - Natalia Bawoł
IV - Aleksandra Dąbrowska
V - Joanna Woźniczka
VI - Martyna Wastag

114/120
111/120
110/120
108,5/120
105/120
103,5/120

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 22 osoby

 

I - Dominika Pacula
II - Daria Matner
III - Mirela Hendel
IV - Karolina Chodura
V - Anna Korzeniec
VI - Katarzyna Hruzik

173/180
172/180
171/180
169,5/180
165/180
158,5/180

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 20 osób

 

I - Amelia Rożen
II - Maja Mateja
III - Ewa Badowska
IV - Julia Madziała
      Daniel Krancioch
V - Justyna Grabowska
     Aleksandra Starzyńska
VI - Marta Komandzik
      Łukasz Komandzik

89,5/100
84/100
83/100
80,5/100
80,5/100
80/100
80/100
79,5/100
79,5/100

   

Hałas Mini 3 - Otmice - 16 osób

 

I - Dominika Noparlik
II - Julia Rieger
III - Sara Polaczek
IV - Nicola Sowada
V - Paulina Niemczyk
VI - Karolina Robotyka

100/100
92/100
85,5/100
84,5/100
82/100
81,5/100

 

 

2006/2007

 

Hałas 1 - Kosorowice - 24 osoby

 

I - Iwona Podwysocka
II - Katarzyna Kowol
III - Monika Podwysocka
IV - Angelika Borowczyk
V - Martyna Chudala
VI - Kinga Gebauer

91,5/100
90,5/100
88,5/100
86,5/100
84/100
82,5/100

   

Hałas 2 - Kosorowice - 19 osób

 

I - Natalia Bawoł
II - Joanna Woźniczka
III - Nina Matuszek
IV - Aleksandra Reinert
V - Martyna Wastag
VI - Angelika Walecko

96,5/100
94/100
93/100
91/100
87,5/100
85,5/100

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 22 osób

 

I - Katarzyna Kowol
II - Mirela Hendel
III - Katarzyna Hruzik
IV - Aleksandra Sparwasser
V - Anna Korzeniec
VI - Daria Matner

100/100
96,5/100
91,5/100
90,5/100
89,5/100
89/100

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 28 osób

 

I - Julia Podwysocka
II - Anna Tymczyszyn
III - Agata Zimon
IV - Patrycja Łukaszczyk
V - Patryk Walecko
VI - Aleksandra Wastag

98/100
94,4/100
94/100
93,5/100
92,5/100
91,5/100

   

Hałas 3 - Krośnica - 18 osób

 

I - Natalia Skop
II - Iwona Chudala
III - Agnieszka Nieświec
IV - Jassica Palica
V - Monika Korzeniec
VI - Monika Koptoń

94,5/100
91/100
87/100
80/100
77,5/100
72,5/100

 

 

2005/2006

 

Hałas 1 - Kosorowice - 12 osób

 

I - Iwona Podwysocka
II - Katarzyna Kowol
III - Kinga Gebauer
IV - Monika Podwysocka
V - Agnieszka Jonczyk
VI - Elzbieta Gaczyńska

83,5/100
78/100
74,5/100
73,5/100
60,5/100
59,5/100

   

Hałas 2 - Kosorowice - 16 osób

 

I - Barbara Podwysoka
II - Martyna Chudala
III - Angelika Borowczyk
IV - Karolina Kowol
V - Dorota Zmuda
VI - Dominika Kulig
      Angelika Blaut
      Anna Guz

77,5/100
75,5/100
73,5/100
69,5/100
68/100
64,5/100
64,5/100
64,5/100

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 26 osób

 

I - Katarzyna Kowol
II - Dawid Chudala
III - Nina Matuszek
IV - Edyta Staś
V - Karolina Chodura
VI - Karolina Wocław, Daria Matner

84/100
81/100
80/100
79,5/100
75/100
74/100

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 23 osób

 

I - Izabela Rataj
II - Magdalena Łaciak
III - Dominika Pacula
IV - Julia Podwysocka
V - Agata Zimon
VI - Aleksandra Wastag

92/100
88,5/100
85,5/100
79/100
78/100
77/100

   

Hałas 3 - Krośnica - 22 osoby

 

I - Natalia Skop
II - Teresa Piegza
III - Agnieszka Nieświec
IV - Anna Piontek
V - Helena Palica
VI - Natalia Łukaszyńska

88,5/100
82,5/100
81/100
79,5/100
78/100
77,5/100

   

Hałas Mini 3 - Krośnica - 13 osób

 

I - Mirela Hendel
II - Jassica Palica
III - Anna Korzeniec
IV - Sabina Misz
V - Monika Korzeniec
VI - Joanna Kwiatkowska

98/100
93,5/100
92/100
89,5/100
83,5/100
73,5/100

 

2004/2005

 

Hałas 1 - Kosorowice - 17 osób

 

I - Monika Podwysocka
II - Katarzyna Kowol
III - Iwona Zyła
IV - Kinga Gebauer
V - Agnieszka Jonczyk
VI - Elżbieta Gaczyńska

86,5/100
85,5/100
85/100
84,5/100
74,5/100
74/100

   

Hałas 2 - Kosorowice - 15 osób

 

I - Sabina Walecko
II - Barbara Podwysocka
III - Martyna Chudala
IV - Angelika Blaut
V - Anna Guz
VI - Dorota Zmuda

93/100
90,5/100
88,5/100
87,5/100
87/100
84/100

   

Hałas Mini 1 - Kosorowice - 17 osób

 

I - Katarzyna Kowol
II - Edyta Staś
III - Dawid Chudala
IV - Karolina Chodura
V - Joanna Woźniczka
VI - Katarzyna Mateja

93/100
87,5/100
86,5/100
85/100
81/100
74,5/100

   

Hałas Mini 2 - Kosorowice - 19 osób

 

I - Aneta Małyska
II - Paulina Podwysocka
III - Izabela Rataj
IV - Aleksandra Wastag
V - Laura Lis
VI - Karolina Wocław

98/100
96/100
88/100
86,5/100
84,5/100
84/100

   

Hałas 3 - Krośnica - 19 osób

 

I - Patrycja Koptoń
II - Agnieszka Nieświec
III - Anna Piontek
IV - Iwona Buhl
V - Teresa Piegza
VI - Katarzyna Tarara

89/100
84/100
83,5/100
83/100
82,5/100
80,5/100

   

Hałas Mini 3 - Krośnica - 18 osób

 

I - Mirela Hendel
II - Angelika Walecko
III - Monika Koptoń
IV - Sabina Misz
V - Jassica Palica
VI - Dominika Pacula

97,5/100
95,5/100
90,5/100
89/100
87/100
86/100